Szybka sieć VPN oferuje lepsze warunki w Internecie: lista

Jesteś przekonany do zakupu VPN dla nie będą już ograniczane na platformach streamingowych. Ale przy setkach dostępnych opcji trudno jest zdecydować. Szybkość jest istotnym punktem przy wyborze VPN, ujawnimy nazwę najszybszej VPN i przedstawimy inne alternatywy.

Szybkość jest pierwszym kryterium wyboru

Szybka sieć VPN jest zawsze lepsza do surfowania bez ograniczeńDlaczego szybkość używanej sieci VPN jest niezbędna do dokonania właściwego wyboru? Po prostu dlategonie ma nic bardziej frustrującego niż uruchomienie strumienia i obserwowanie, jak zawiesza się co 5 minut. Wynika to z faktu, że duża część połączenia nie jest używana. Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z wolnego połączenia, wiesz, że zawsze można pozwolić na ładowanie wideo tak długo, jak to trwa, ale jest nieskończenie lepsze, jeśli wybierzesz szybką VPN.

Jeśli potrzebujesz małego przewodnika, który pomoże ci go zdobyć bez ryzyka pożałowania, jesteś na miejscu! W tym artykule znajdziesz najszybszych dostawców VPN w roku. Przygotowaliśmy dla Ciebie całą listę po samodzielnym przetestowaniu sieci VPN. Ułatwi ci to zorientowanie wyboru w dążeniu do szybkiego VPN.

Najszybsza sieć VPN roku: ExpressVPN

Jest to bez wątpienia najszybszy na obecnym rynku. Aby umieścić liczby na tych słowach i mieć coś bardziej konkretnego, ExpressVPN pozwoli ci przeglądać, przesyłać strumieniowo lub pobierać z 95% pojemności twojego połączenia. Czujesz, że 5% to już … 5% za dużo. To właściwie najlepsza oferta na rynku. Pamiętaj również, że niektóre sieci VPN spowalniają twoje połączenie o 50%! Ostatecznie 5% to już więcej niż dobrze. Ponadto te utracone procenty są niewielkie i nie zdajesz sobie z tego sprawy, więc różnice będą znikome.

Niezadowolony z szybkiego VPN – w tym przypadku najszybszego – ExpressVPN oferuje ogólną wydajność znacznie powyżej średniej, w szczególności wyższy poziom bezpieczeństwa. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych cech Express VPN, w przeciwieństwie do większości dostawców, chronić przed wyciekiem za pomocą WebRTC Ipv6.

Różnica w cenie między tą siecią VPN a innymi jest wyjaśniona przez wszystkie te cechy, ale głównie przez możliwość wykorzystania twojego połączenia prawie do maksimum dzięki jego szybkości. Możesz wypróbować tę VPN i przekonać się, co to jest, zanim zdecydujesz. Rzeczywiście dostawca oferuje miesięczny test bez zobowiązań.

NordVPN: szybka i tańsza sieć VPN

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na ExpressVPN, ale czy to oznacza odłożenie testu prędkości i kupienie czegokolwiek? Absolutnie nie! NordVPN to szybka sieć VPN, która zaspokoi więcej niż jedną osobę.

Doradzamy temu dostawcy za jego doskonały stosunek jakości do ceny. Oferowanie usług tego dostawcy kosztuje znacznie mniej niż w przypadku ExpressVPN. Oczywiście nie ma takiej samej wydajności jak ta ostatnia, ale nadal może wykorzystaj swoje połączenie internetowe do 90% jego potencjału.

Podobnie jak ExpressVPN, NordVPN oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny. To do ciebie, aby przetestować i przekonać się, czy jest wystarczająco wydajny, aby wykorzystać go!

IpVanish: Prędkość, która łaskocze prawie najlepiej

Chociaż z wielu powodów IPVanish nie jest najlepszym dostawcą, należy uznać, że jest to szybka sieć VPN. Jeśli szukasz najszybszej sieci VPN, podnieśliśmy już zasłonę na powyższy temat. Ale jeśli szukasz bardziej niż przyzwoitej sieci VPN, która kosztuje mniej, to masz wszystko w porządku.

Pod względem liczbowym IPVanish porusza się pośrodku dwóch wymienionych powyżej, ale nadal jest nieco bliżej wydajności ExpressVPN niż NordVPN, niezależnie od twoich działań: strumień, pobieranie lub prosta nawigacja.

Surfuj swobodnie i spokojnieKorzystanie z VPN spowalnia połączenia: objaśnienia

Niezależnie od tego, z której sieci VPN korzystasz, zawsze będzie to miało wpływ na szybkość połączenia. Nawet szybka sieć VPN, taka jak ExpressVPN, nie jest wyjątkiem. Wyjaśnienie jest proste: poprzez utworzenie wirtualnej sieci prywatnej gwarantującej anonimowość (poprzez ukrycie twojego adresu IP i przekazanie ci nowego adresu dzięki serwerom dostawcy), VPN musi ominąć internet i ciebie. Do tego dochodzi szyfrowanie, które VPN musi wykonać, a połączenie jest z konieczności nieco wolniejsze. Ale… dzięki szybkiej sieci VPN, takiej jak ExpressVPN – mając wiele serwerów na całym świecie – prawie nie zauważysz różnicy.